BEZ Ceregieli! Warsztat dla wszystkich, którzy chcą zacząć pisać

BEZ Ceregieli! Warsztat dla wszystkich, którzy chcą zacząć pisać

22 listopada 2019


Jeśli siedziałeś kiedyś nad pustą kartką i tysiąc razy zaczynałeś pierwsze zdanie, żeby w końcu zapisać linijkę ciągiem przekleństw to ten warsztat jest dla ciebie. Po pierwsze odpuść sobie wyrzuty sumienia, że ciągle nie zacząłeś pisać. A potem przyjdź na warsztat i poznaj moje sposoby na to jak zacząć i co ważniejsze – nie przestać.

Bez ceregieli! jest dla wszystkich, którzy chcą zacząć pisać, ale też dla tych, którzy chcą do niego wrócić po przerwie i potrzebują pisarskiego kopniaka.

Dla powieściopisarzy, blogerów, wymyślaczy historii, opowiadaczy… Dla entuzjastów czytania, przyszłych pisarzy i wszystkich, którzy już piszą, ale chcieliby więcej.

Bardzo chcesz napisać książkę, ale nie możesz znaleźć dobrej historii? Ten warsztat jest także dla ciebie. Dowiesz się, że fabuły dosłownie leżą na ulicy i wystarczy umieć je dostrzec.

Będziemy pisać, nie gadać, to nie będzie wykład, tylko praktyczny warsztat. Oczywiście podrzucę kilka przydatnych wskazówek i pomysłów jak zacząć, ale obiecuję, że wyjdziesz z zapisanymi przez ciebie kartkami.

Warsztat trwa 3 godziny. Liczba miejsc ograniczona: 10 osób.

CZAS I MIEJSCE:

Piątek, 22 listopada 2019 r.
godz. 17:00–20:00
Prowadzi Alina Krzemińska

Warsztat prowadzę według programu Marii Kuli. Pełną ofertę naszych kursów i warsztatów znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij