Klub Pisarski Online

Klub Pisarski Online

Jeśli chcesz pisać, to mam dla Ciebie coś najlepszego, coś co spowoduje, że pisanie na co dzień będzie obecne w Twoim życiu, przestanie być gościem, a stanie się domownikiem.

Zapraszam cię do Klubu Pisarskiego Online!

Klub Pisarski to społeczność osób, które chcą pisać: zacząć albo wrócić do pisania, albo po prostu chcą pisać więcej i lepiej.

Klub Pisarski to przestrzeń, w której będziesz się rozwijać, bo co tydzień dostaniesz maila z zadaniem pisarskim. Konkretnym, które możesz napisać nawet w ciągu pół godziny. A potem podzielić się swoim tekstem z pozostałymi osobami w klubie i przeczytać ich teksty. Skomentować je i dostać komentarze do swojego tekstu od innych uczestników Klubu.

Dzięki Klubowi Pisarskiemu przestaniesz czuć się ze swoim pisaniem samotnie. Bo wokół Ciebie będą ludzie, którzy nie tylko tak jak Ty chcą pisać, ale będzie w tym samym czasie pisać na te same tematy! Będą dla Ciebie zawsze dostępni – bo grupa na Facebooku będzie zawsze aktywna i zawsze będziesz mogła/mógł opublikować posta: o tym jak ci idzie, o tym, że masz blokadę, o tym co właśnie czytasz.

Jeśli wszędzie masz daleko, nie masz czasu, możliwości, żeby przyjeżdżać na warsztaty, w Klubie możesz być gdziekolwiek jesteś.

Klub Pisarski Online to 7 tygodni z inspirującymi zadaniami i grupa na Facebooku, w której będzie można dzielić się swoimi tekstami, a w wersji VIP dodatkowo komentarze od najlepszych na świecie Trenerek Pisania 🙂

Jak to dokładnie działa?

Kiedy jesteś w klubie, dostajesz maila z zadaniem pisarskim raz w tygodniu, w każdy piątek.

Masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz publikować swoje teksty – napisane zadania i czytać i komentować teksty innych.

Raz w tygodniu, na żywo (live na Facebooku, w grupie Klubowej) jedna z Trenerek Pisania będzie odpowiadać na wasze pytania i podpowiadać co jeszcze można by zrobić z aktualnym zadaniem.

W Kubie czekają cię też linki do ciekawych tekstów o pisaniu, które poszerzą Twój pisarski świat i na pewno zainspirują Cię do kolejnych twórczych poszukiwań.

Klub nie jest kursem pisania, jest społecznością, którą kieruję poprzez cotygodniowe zadania, której celem jest pisarska praktyka i rozwój, ćwiczenia warsztatowe.

Cena: 149 zł wersja standardowa, podczas zapisu w kodzie wpisz: alinakrzeminska. Jest wtedy mała zniżka 🙂

Wersja VIP
Oprócz komentarzy innych uczestników chcesz też dostawać komentarze od Trenerek? Specjalnie dla Ciebie powstała wersja VIP Klubu, w której będą komentować Twoje zadania publikowane w grupie VIP na Facebooku. Oczywiście, będziesz też widzieć ich komentarze do postów innych i dalej będziesz mógł/mogła sama komentować wszystkie teksty. Dzięki temu będziesz wiedzieć co Trenerki sądzą o Twoich tekstach i dostaniesz od nich indywidualne wskazówki jak pisać lepiej.

Liczba miejsc w wersji VIP jest ograniczona: 20.

Cena wersji VIP: 349 zł, podczas zapisu w miejscu na kupon wpisz: alinakrzeminska. Jest wtedy mała zniżka 🙂

Zapraszamy do szóstej edycji Klubu.

Prowadzą go trzy Trenerki Pisania: Joanna Nałęcz, Anna Kopaczewska i Urszula Szegda-Tomczyk 

ZAPISY

Warsztat prowadzony według programu Marii Kuli. Pełną ofertę naszych kursów i warsztatów znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij